Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi bünyesinde oluşturulan Çeviri, Aktarma ve Redaksiyon Koordinatörlüğü çalışmaları içerisinde çeviri alanında Almanca, Arapça, Farsça, Fransızca, İngilizce ve Rusçadan Türkçeye, Türkçeden de ilgili dillere çeviri hizmeti sunulmaktadır. Koordinatörlüğümüzde akademik çeviri alanında, özet, tez özetleri, geniş özetler, metin,  sunum, proje ve makale metni çevirileri gibi her türlü akademik çalışmalara yönelik çeviriler verilen çeviri hizmetleri arasındadır.

Çeviri hizmeti çeşitli bilim dallarına yöneliktir ve kendine özgü terminoloji ve terimlere hakimiyeti gerektirir. Koordinatörlüğümüzde akademik çeviri alanında, özet, tez özetleri, geniş özetler, metin,  sunum, proje ve makale metni çevirileri gibi her türlü akademik çalışmalara yönelik çeviriler verilen çeviri hizmetleri arasındadır. Çeviri hizmetimizde, dilerseniz istediğiniz terimlerin kullanılmasına yönelik olarak kendi terminoloji listenizi bize ulaştırabilirsiniz.

Çevirisi koordinatörlüğümüzce gerçekleştirilen akademik çevirilerde makalenizin dil sebebiyle geri dönmesi durumunda ücretsiz olarak revizelerinizi gerçekleştiriyoruz.

Çeviri Talep Formu

Çeviri Talep Formuna erişmek için tıklayınız.

Ücretlendirme

Çeviri hizmetimizde özet 80TL., geniş özet 130 TL.’dir. Standart belgeler (diploma, pasaport, öğrenci belgeleri, kimlik, evlilik cüzdanı) için belirlenen taban fiyatımız 80 TL. olup, çeviri fiyatlarımız ilgili dile, işin niteliğine ve yoğunluğuna göre değişiklik göstermekle birlikte dökümanlar kelime başı 50 kuruş olarak ücretlendirilmektedir. Aktarma ve redaksiyon hizmetinde belgeler incelendikten sonra dil, nitelik ve yazı yoğunluğuna göre ücretlendirme yapılabilmektedir.

Banka Hesap Numaramız

Ziraat Bankası Erzurum Şubesi   IBAN TR86 0001 0001 1284 2614 8150 01